niedziela, 19 maja 2019

Pucio - Maskotka

Oj dawno mnie tu nie było. Wolnego czasu jak zwykle za mało, ale udało mi się stworzyć coś nowego. Co prawda powstawał jakieś 2 tygodnie, ale jest - Pucio - nowy ulubieniec mojej Małej Anulki :) Książki o Puciu polecała mi moja znajoma już jakieś 2 lata temu, ale wtedy Krzyś już nieźle mówił, więc nie widziałam potrzeby ich kupowania. Jednak teraz póki Ania jest jeszcze malutka, postanowiłam dać mu szansę. W tym roku zostały wydane dwie nowe, małe książeczki o Puciu, które bardzo spodobały się Ani. Wystarczy, że tylko zobaczy okładkę z Puciem i już słychać radosne pomruki i wtedy zaczyna się czytanie po kilka razy z rzędu. Ania póki co najbardziej uwielbia "Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem.", a zwłaszcza strony z pukaniem do drzwi i "nie ma Pucia - akuku" :) Krzyś również bardzo go polubił i chętnie słucha poprzednich dużych opowiadań o przygodach Pucia - przy okazji doskonaląc poprawną wymowę. 
Pozdrawiam!

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Witam. Niestety nie wykonuję tej maskotki na zamówienie. Pozdrawiam

   Usuń
 2. Witam. Czy można zakupić maskotke ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Niestety nie wykonuję tej maskotki na zamówienie. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Dzień dobry,

  czy jest szansa zamówienia takiej maskotki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry, niestety nie wykonuję tej maskotki na zamówienie. Pozdrawiam

   Usuń
 4. Witam, a może jakiś tutorial na bloga skąd materiały, jaki przybliżony koszt wykonania, jak Pani robiła krok po kroku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super pomysł :) bo wygląda jak wyciągnięty z książki 😍

   Usuń
  2. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie wykonania maskotki to proszę o kontakt mailowy (wrona1400@gmail.com) to chętnie odpowiem na wszystkie techniczne pytania :)

   Usuń